Zawodowo

Prywatnie

  • Z zawodu jestem socjologiem. Ukończyłam również podyplomowe studia na AWF w Katowicach na kierunku Instruktor Rekreacji Ruchowej.

 

  • Dodatkowo ukończyłam roczną Szkołę Masażu w Katowicach. Brałam udział w licznych szkoleniach i warsztatach pogłębiając wiedzę na temat technik usprawniania manualnego i pracy z ciałem.

 

  • Moją pasją jest prowadzenie zajęć z dużą piłką (tzw. Swiss Ball), którą uważam za wspaniały sprzęt treningowy i rehabilitacyjny. Podczas zajęć proponuję również ćwiczenia z wykorzystaniem taśm gumowych, drabinek itp. Uczę pracy z oddechem, stabilizacji posturalnej i wzmacniania mięśni, a efektem wspólnej pracy jest poprawa ogólnego stanu zdrowia, samopoczucia i zwiększenie zakresów ruchowych w stawach. Każdym zajęciom towarzyszy przyjemna, relaksacyjna muzyka i miła atmosfera.

 

  • Dobieram zestawy ćwiczeń do wieku i umiejętności osób ćwiczących.

 

  • Moim celem jest zaprzyjaźnić każdą ćwiczącą osobę z piłką, jednocześnie dając poczucie bezpieczeństwa w trakcie prowadzonych przeze mnie zajęć.

Moją pasją jest ruch, taniec i muzyka. Uwielbiam przyrodę i zwierzęta. Jestem szczęśliwą posiadaczką kota Zbigniewa. A odgłosy natury działają na mnie terapeutycznie. Mam to szczęście że moje pasje w większości dzielę z rodziną: z mężem i córkami. Ogromną frajdę sprawia nam przebywanie ze sobą. Celebrujemy wspólny czas podróżując lub oglądając filmy. Tworzymy zgrany team, któremu dogadzam kulinarnie. Bardzo relaksuje mnie gotowanie dla bliskich oraz długie spacery z mężem.

Kursy i szkolenia

Ewa Kalla

 

INSTRUKTOR REKREACJI RUCHOWEJ, MASAŻYSTA

 

Wiedzę z zakresu fizjoterapii zdobyłam na studiach licencjackich (Opole – Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa) i magisterskich (Wrocław – Akademia Wychowania Fizycznego) oraz podczas licznych szkoleń i kursów specjalistycznych.

Jako fizjoterapeuta pracuję od 2012 r. Wcześniej pracowałam w Ośrodku Rehabilitacyjnym w Pustkowie (woj. zachodnio-pomorskie), a od 2015 r. prowadzę własny gabinet w Strzelcach Opolskich. Należę do Krajowej Izby Fizjoterapeutów (KIF) i posiadam prawo wykonywania zawodu nr 5935.

Centrum Fizjoterapii i Terapii Naturalnych

Umów się na wizytę      794 123 421

 THERA-BAND, ĆWICZENIA OPOROWE I RÓWNOWAŻNE

 FUNKCJONALNY TRENING ZDROWOTNY

 TOTALNA TERAPIA WG MARKA PURCZYŃSKIEGO

 BIOCHEMIA FUNKCJONALNA W URAZACH ORTOPEDYCZNYCH

Skontaktuj się z nami

Kontakt Fizjonika

 

   794 123 421

 fizjonika@interia.pl 

 

Znajdź nas:

 facebook.com/fizjonikagabinet

Przydatne linki

Kontakt Fizjonika

 

   Regulamin Praktyki Fizjoterapeutycznej

 Regulamin Zajęć Grupowych

 Polityka Prywatności

FIZJONIKA

Kontakt Fizjonika

 

Centrum Fizjoterapii i Terapii Naturalnych SANDRA BROŻEK

 

Ul. Strażacka 10

47-100 Strzelce Opolskie

created by Słoneccy.pl